Zafer Partisi Lideri Ümit ÖZDAĞ, Cumhurbaşkanı Adayı Olarak "Mansur Yavaş"'I Açıkladı

Katıldığı canlı yayında Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit ÖZDAĞ, partisinin cumhurbaşkanı adayı olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı belirlediklerini açıkladı. Özdağ, "Biz Zafer Partisi olarak Mansur Yavaş'ı göreve çağırıyoruz" diyerek sözlerine devam etti.

 

 

Zafer Partisi Lideri Ümit ÖZDAĞ, Cumhurbaşkanı Adayı Olarak "Mansur Yavaş"'I Açıkladı

Mansur Yavaş'ın seçim sonrası oluşacak geçiş dönemini yönetebilecek liderlerden biri olduğunu belirten Özdağ "Biz Zafer Partisi olarak bir yumuşak geçişi yönetebilecek ve halkın her kesiminden oy alabilecek kişinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olduğunu gördük. Biz Zafer Partisi olarak Mansur Yavaş'ı göreve çağırıyoruz." dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından dün yapılan açıklamada Mansur Yavaş'ın adaylık iddiaları yalanlanmıştı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Mansur Yavaş'ın cumhurbaşkanı adaylığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirterek "Bazı sosyal medya hesapları ve haber sitelerinde Başkanımız Sn. Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı adaylığı hakkında spekülatif haberler yer almaktadır. Bu haberlerle hiçbir ilgimiz bulunmamaktadır." ifadelerine yer vermişti.

Lütfen Bekleyin...